HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 10 Gusht 2022
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2009-10

Player Information - Neritan NOVI

Personal data

Picture of Neritan NOVI
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Neritan NOVI
Birthday (Age):03. Shtator 1970 (51)
Player Position:PLAYERS

Games history


GamesStartrosterinoutPenallti e humbur
Saturday August 29LushnjavsLuftetari100-
Tuesday September 01LuftetarivsPogradeci100-
Saturday September 12MemaliajvsLuftetari100-
Saturday September 19LuftetarivsBilisht Sport100-
Saturday September 26BurrelivsLuftetari100-
Saturday October 03LuftetarivsPartizani101-
Sunday October 18SopotivsLuftetari100-
Saturday October 24LuftetarivsBylis100-
Saturday October 31SkraparivsLuftetari100-
Saturday November 07BeselidhjavsLuftetari100-
Saturday November 21LuftetarivsAda100-
Saturday December 05LuftetarivsElbasani100-
Saturday December 12KamzavsLuftetari100-
Saturday December 19LuftetarivsGramshi100-
Saturday February 20Bilisht SportvsLuftetari101-
Saturday February 27LuftetarivsBurreli100-
Monday March 08PartizanivsLuftetari100-
Saturday March 20LuftetarivsSopoti101-
Saturday March 27BylisvsLuftetari101-
Games total1904-


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutPenallti e humbur
Kategoria 1 2009-10Luftetari99-2-
Career Total99-2-

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2009-102009-10LuftetariPLAYERS


Staff career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2012-132012-13LuftetariZv/Tranjer