HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 13 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2009-10

Player Information - Klement XHYRA

Personal data

Picture of Klement XHYRA
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Klement XHYRA
Birthday (Age):05. Maj 1984 (40)
Player Position:Mbrojtes

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Tuesday April 21GramozivsFlamurtari100--------
Sunday August 23GramozivsShkumbini010--------
Sunday August 30ShkumbinivsBesa010--------
Saturday September 26DinamovsShkumbini100--------
Saturday October 03ShkumbinivsTeuta100--------
Sunday October 18VllazniavsShkumbini100--------
Sunday December 06BesavsShkumbini010--------
Saturday December 12ShkumbinivsApolonia100--------
Wednesday December 16KastriotivsShkumbini100--------
Saturday December 19ShkumbinivsDinamo100--------
Thursday December 24TeutavsShkumbini100--------
Sunday January 24GramozivsApolonia100--------
Saturday January 30KastriotivsGramozi100--------
Friday February 05GramozivsDinamo100--------
Sunday February 14TeutavsGramozi100--------
Saturday February 20GramozivsVllaznia100--------
Sunday March 07DinamovsGramozi100--------
Saturday March 20TeutavsGramozi100--------
Saturday March 27GramozivsSkenderbeu100--------
Sunday April 11GramozivsKastrioti101--------
Sunday April 25TiranavsGramozi100--------
Friday April 30GramozivsVllaznia100--------
Wednesday May 19GramozivsApolonia100--------
Games total2031--------


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria 1 2014-15Shkumbini------------
Kategoria 1 2013-14Shkumbini------------
Kategoria Superiore 2012-13Shkumbini22----1-----
Kategoria Superiore 2011-12Shkumbini862-1-2-----
Kategoria Superiore 2010-11Shkumbini743---1-----
Kategoria Superiore 2009-10Shkumbini431---------
Career Total21156-1-4-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2014-152014-15ShkumbiniMbrojtes
Kategoria 1 2013-142013-14ShkumbiniMbrojtes
Kategoria Superiore 2012-132012-13ShkumbiniMbrojtes
Kategoria Superiore 2011-122011-12ShkumbiniMbrojtes
Kategoria Superiore 2010-112010-11ShkumbiniMbrojtes
Kategoria Superiore 2009-102009-10ShkumbiniMbrojtes