HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 12 Korrik 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2009-10
 Kronika e ndeshjes: Java 23 - E mërkurë, 10. Mars 2010 - 16:00 h

ShkumbiniVllaznia
00

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E mërkurë, 10 Mars 2010
Match Time :16:00 h
 
Playground :Fusha Sportive Peqin
Match referee(s):Albano JANKU
 

 Formacionet
Portier
  Mbrojtes
  Mesfushor
  Sulmues

   Zevendesimet

   Eventet
  Karton i verdhe
  • 65' : Edin FERIZOVIC ( 1 )
  • 18' : Edmond DOCI ( 1 )
  • 89' : Safet OSJA ( 1 )

   Permbledhja
  Shtyhet ndeshja per kushte atmosferike te veshtira. Dy here brenda dy diteve eshte shtyre takimi dhe eshte vendosur qe do te luhet diten e Merkure me 10 Mars 2010 -- Match postponed twice due to bad weather and pitch conditions and will kick-off on Wednesday, March 10-th at 14.00.