HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 24 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2009-10

Player Information - Ardi SEKSERI

Personal data

Picture of Ardi SEKSERI
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Ardi SEKSERI
Birthday (Age):09. Gusht 1981 (42)
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Sunday August 23GramozivsShkumbini100--------
Sunday October 25FlamurtarivsShkumbini100--------
Saturday October 31ShkumbinivsLaci100--1-----
Saturday November 21ShkumbinivsSkenderbeu010--------
Saturday January 23ShkumbinivsVllaznia100--------
Saturday February 06LacivsShkumbini100--1-----
Sunday February 14ShkumbinivsTirana100--------
Sunday February 28SkenderbeuvsShkumbini100--------
Wednesday March 10ShkumbinivsVllaznia101--------
Friday May 14ShkumbinivsKastrioti100--------
Wednesday May 19FlamurtarivsShkumbini100--------
Games total1011--2-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria 1 2013-14Dinamo------------
Kategoria 1 2012-13Elbasani------------
Kategoria 1 2011-12Elbasani11--1-------
Kategoria Superiore 2009-10Shkumbini6511--2-----
Career Total76111-2-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2013-142013-14DinamoMbrojtes
Kategoria 1 2012-132012-13ElbasaniMbrojtes
Kategoria 1 2011-122011-12ElbasaniMbrojtes
Kategoria Superiore 2009-102009-10ShkumbiniMesfushor