HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 27 Maj 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2013-14
 Ekipi - Dinamo [DIN]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 Ted LACOTed LACO  - (-)----------
 Daniel LAMELLARIDaniel LAMELLARI  - (-)----------
 Jurgen SEJDINIJurgen SEJDINI  - (-)----------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 ------
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Arber BITICKAArber BITICKA  Republika e Shqiperise11. Maj 1990 (34)------------
 Albert KACIKUAlbert KACIKU  - (-)------------
 Renato LUSHARenato LUSHA  - (-)------------
 Ardi SEKSERIArdi SEKSERI  Republika e Shqiperise09. Gusht 1981 (42)------------
 Enri TAFAJEnri TAFAJ  Republika e Shqiperise22. Maj 1989 (35)------------
 Fatjon TAFAJFatjon TAFAJ  Republika e Shqiperise19. Mars 1982 (42)------------
 Bazion TRAGAJBazion TRAGAJ  Republika e Shqiperise16. Gusht 1988 (35)------------
 Marvin TURTULLIMarvin TURTULLI  - (-)----3-------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 3-------
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Kevin ABDALLIKevin ABDALLI  - (-)------------
 Besmir ARIFAJBesmir ARIFAJ  Republika e Shqiperise06. Maj 1985 (39)----2-------
 Ardian BEQIRIArdian BEQIRI  - (-)------------
 Matko DJARMATIMatko DJARMATI  Croatia, Republic of24. Shkurt 1982 (42)----1-------
 Andrea KULEAndrea KULE  Republika e Shqiperise02. Korrik 1990 (33)----1-------
 Julian LLUKAJulian LLUKA  Republika e Shqiperise14. Shkurt 1991 (33)------------
 Hermes MATRAKUHermes MATRAKU  - (-)------------
 Ergis MERSINIErgis MERSINI  Republika e Shqiperise30. Shtator 1989 (34)------------
 Erxhan MUCAErxhan MUCA  - (-)----1-------
 Orges SERJANIOrges SERJANI  Republika e Shqiperise- (-)------------
 Fejzo SHENAJFejzo SHENAJ  Republika e Shqiperise24. Nentor 1984 (39)------------
 Gerhard TUSHEGerhard TUSHE  Republika e Shqiperise- (-)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 8-------
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Julian AHMETAJJulian AHMETAJ  - (-)----2-------
 Arber ALLKANJARIArber ALLKANJARI  Republika e Shqiperise20. Nentor 1989 (34)------------
 Arber CAPAArber CAPA  Republika e Shqiperise30. Korrik 1987 (36)----1----1--
 Arlind FERHATIArlind FERHATI  - (-)------------
 Endrit FERRAJEndrit FERRAJ  Republika e Shqiperise13. Janar 1989 (35)------------
 Edison PUKAEdison PUKA  - (-)------------
 Ergys RAKIPIErgys RAKIPI  Republika e Shqiperise09. Janar 1990 (34)------------
 Ari TEPELENAAri TEPELENA  - (-)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 11----1--
 Stafi i Dinamo [Dinamo]

 Funksioni
Dritan MEHMETIDritan MEHMETI  - (-)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer