HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 12 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2009-10

Player Information - Blazo RAJOVIC

Personal data

Picture of Blazo RAJOVIC
Nationality:Montenegro, Republic of Montenegro, Republic of
Name:Blazo RAJOVIC
Birthday (Age):26. Mars 1986 (38)
Player Position:Mbrojtes

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Tuesday April 21KastriotivsVllaznia100--1-----
Sunday August 23BesavsVllaznia100--------
Sunday November 08SkenderbeuvsVllaznia010--------
Sunday November 29VllazniavsBesa100--------
Saturday December 05ApoloniavsVllaznia100--------
Saturday December 12VllazniavsKastrioti100--------
Wednesday December 16DinamovsVllaznia1001-1-----
Sunday December 20VllazniavsTeuta100--------
Wednesday December 23VllazniavsFlamurtari100--------
Saturday January 23ShkumbinivsVllaznia100-1------
Saturday February 06TiranavsVllaznia100--------
Saturday February 13VllazniavsSkenderbeu100--------
Saturday February 20GramozivsVllaznia1001-------
Wednesday March 10ShkumbinivsVllaznia100--------
Sunday March 21VllazniavsLaci100--------
Sunday March 28TiranavsVllaznia1001-------
Friday April 02VllazniavsBesa100--------
Sunday April 11DinamovsVllaznia1001-------
Saturday April 17VllazniavsSkenderbeu1001-------
Sunday April 25VllazniavsFlamurtari100-1------
Friday May 14ApoloniavsVllaznia100--------
Wednesday May 19VllazniavsTeuta100--------
Games total2110522-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2016-17Laci----------1-
Kategoria Superiore 2013-14Vllaznia44-1--2-----
EUROPA League 2012-13Flamurtari------------
Kategoria Superiore 2012-13Flamurtari99----1-----
Kategoria Superiore 2011-12Flamurtari1010--1-2-----
Kategoria Superiore 2010-11Vllaznia14131-3-91----
Kategoria Superiore 2009-10Vllaznia1010--522-----
Kupa e Shqiperise 2009-10Vllaznia11----------
Career Total48471192161--1-

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2016-172016-17LaciMbrojtes
Kategoria Superiore 2013-142013-14VllazniaMbrojtes
EUROPA League 2012-132012-13FlamurtariMbrojtes
Kategoria Superiore 2012-132012-13FlamurtariMbrojtes
Kategoria Superiore 2011-122011-12FlamurtariMbrojtes
Kategoria Superiore 2010-112010-11VllazniaMbrojtes
Kategoria Superiore 2009-102009-10VllazniaMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2009-102009-10VllazniaMbrojtes