HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 22 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2010-11
 Ekipi - Vllaznia [VLL]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 Armir GRIMA  Republika e Shqiperise16. Qershor 1974 (50)55----2---
 Miroslav VUJADINOVIC  Montenegro, Republic of22. Prill 1983 (41)2626----3---
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 --5---
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Erbet HOTAJ  Republika e Shqiperise14. Shtator 1992 (31)------------
 Ylli MAZIJA  Republika e Shqiperise02. Nentor 1990 (33)------------
 Klodian SEMINA  Republika e Shqiperise19. Janar 1989 (35)312---1-----
 Mario SHEHI  Republika e Shqiperise23. Mars 1990 (34)------------
 Dritan SMAJLI  Republika e Shqiperise12. Shkurt 1985 (39)2727-1--8-----
 Vladimir JASIC  Serbia, Republic of04. Janar 1984 (40)242312--------
 Ervis KRAJA  Republika e Shqiperise26. Qershor 1983 (41)22----1-----
 Amarildo BELISHA  Republika e Shqiperise11. Korrik 1981 (43)272342--5-----
 Alechenwu ABRAHAM  Nigeria, Federal Republic of26. Mars 1986 (38)131034--------
 Arsen SYKAJ  Republika e Shqiperise11. Prill 1990 (34)211921--7-----
 Blazo RAJOVIC  Montenegro, Republic of26. Mars 1986 (38)27261-3-91----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 3-361----
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Alis BOCI  Republika e Shqiperise08. Shkurt 1991 (33)------------
 Sadush DANI  Republika e Shqiperise06. Nentor 1988 (35)1-1---------
 Edon HASANI  Republika e Shqiperise09. Janar 1992 (32)2512136--3-----
 Liridon KUKAJ  Macedonia, the former Yugoslav22. Qershor 1983 (41)201912--2-----
 Albert KACI  Republika e Shqiperise11. Qershor 1981 (43)14772--------
 Armando VAJUSHI  Republika e Shqiperise03. Dhjetor 1991 (32)3131-103-2-----
 Marko JOVANOVIC  Serbia, Republic of21. Tetor 1978 (45)134911-1--1--
 Valdan NIMANI  Republika e Shqiperise05. Mars 1987 (37)197122--2-----
 Ilir NALLBANI  Republika e Kosoves11. Korrik 1982 (42)2319453-3-----
 Olsi GOCAJ  Republika e Shqiperise30. Shtator 1989 (34)2423182-4-----
 Bledar HODO  Republika e Shqiperise21. Qershor 1985 (39)716-1-------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 13-531-1--
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Ansi NIKA  Republika e Shqiperise22. Gusht 1990 (33)------------
 Ndricim SHTUBINA  Republika e Shqiperise18. Mars 1987 (37)261511106-21----
 Vioresin SINANI  Republika e Shqiperise04. Nentor 1977 (46)27225712-2-----
 Xhevahir SUKAJ  Republika e Shqiperise05. Tetor 1987 (36)118316-------
 Ari DJEPAXHIA  Republika e Shqiperise04. Tetor 1992 (31)66-3--1-----
 Daniel JUMIC  Croatia, Republic of27. Qershor 1986 (38)33----------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 37-582-1--
 Stafi i Vllaznia [Vllaznia]

 Funksioni
Mojash RADONIC  - (-)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer
Mirel JOSA  Republika e Shqiperise01. Qershor 1963 (61)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer
Avenir DANI  Republika e Shqiperise- (-)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Zv/Tranjer
Elvis PLORI  - (-)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Zv/Tranjer