HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 25 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2009-10

Player Information - Pllumb JUSUFI

Personal data

Picture of Pllumb JUSUFI
Nationality:Croatia, Republic of Croatia, Republic of
Name:Pllumb JUSUFI
Birthday (Age):10. Shkurt 1988 (36)
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Tuesday April 21KastriotivsVllaznia101--1-----
Sunday September 13KastriotivsVllaznia100--------
Saturday September 19ShkumbinivsKastrioti100--------
Saturday September 26KastriotivsLaci100--------
Saturday October 03TiranavsKastrioti101--------
Sunday October 18KastriotivsSkenderbeu100--------
Saturday October 24GramozivsKastrioti100--------
Sunday November 01KastriotivsBesa100--1-----
Saturday November 07ApoloniavsKastrioti100--------
Saturday November 21KastriotivsFlamurtari100--1-----
Saturday November 28DinamovsKastrioti101--------
Friday December 04KastriotivsTeuta010--------
Saturday December 12VllazniavsKastrioti100--------
Wednesday December 16KastriotivsShkumbini100--1-----
Wednesday December 23KastriotivsTirana100--------
Sunday January 24SkenderbeuvsKastrioti100--------
Sunday February 07BesavsKastrioti100--------
Saturday February 13KastriotivsApolonia100--------
Sunday February 21FlamurtarivsKastrioti100--------
Saturday March 06TiranavsKastrioti100--------
Friday March 19KastriotivsBesa100--------
Saturday March 27DinamovsKastrioti100--------
Friday April 02KastriotivsSkenderbeu100--------
Sunday April 11GramozivsKastrioti100--------
Saturday April 17FlamurtarivsKastrioti010--------
Sunday April 25ApoloniavsKastrioti100--1-----
Friday May 14ShkumbinivsKastrioti101--------
Wednesday May 19KastriotivsLaci101--------
Games total2625--5-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2012-13Tomori11----------
Kategoria Superiore 2009-10Kastrioti131212--6-----
Career Total141312--6-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2012-132012-13TomoriMesfushor
Kategoria Superiore 2009-102009-10KastriotiMesfushor