HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 24 Korrik 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2009-10
 Kronika e ndeshjes: Java 18 - E diel, 24. Janar 2010 - 16:30 h

SkenderbeuKastrioti
01

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E diel, 24 Janar 2010
Match Time :16:30 h
 
Playground :Stadiumi "Skënderbeu"
Match referee(s):Artan TAULLAI
 

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues
MAINTAINER TEAM

    Zevendesimet

    Eventet
   Gol
    • 38' : Orjand ABAZAJ ( 1 )
    Karton i verdhe
    • 23' : Arvis GJATA ( 1 )
    • 71' : Aldo MITRAJ ( 1 )