HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 13 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2009-10

Player Information - Entri CAJKU

Personal data

Picture of Entri CAJKU
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Entri CAJKU
Birthday (Age):25. Shkurt 1982 (42)
Player Position:Mbrojtes

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Tuesday April 21SkenderbeuvsApolonia010--------
Sunday August 23SkenderbeuvsLaci100--------
Sunday August 30TiranavsSkenderbeu100--1-----
Sunday September 13SkenderbeuvsFlamurtari010--------
Sunday September 13SkenderbeuvsFlamurtari100--------
Saturday September 19SkenderbeuvsGramozi1003-------
Saturday September 26BesavsSkenderbeu100--------
Sunday October 04SkenderbeuvsApolonia1001-------
Sunday October 18KastriotivsSkenderbeu101--------
Sunday October 25SkenderbeuvsDinamo100--------
Sunday November 01TeutavsSkenderbeu100--------
Sunday November 08SkenderbeuvsVllaznia100--------
Saturday November 21ShkumbinivsSkenderbeu010--------
Saturday November 28LacivsSkenderbeu100--------
Sunday December 06SkenderbeuvsTirana100--------
Saturday December 12FlamurtarivsSkenderbeu100--------
Wednesday December 16GramozivsSkenderbeu100--------
Wednesday December 23ApoloniavsSkenderbeu100--1-----
Sunday January 24SkenderbeuvsKastrioti100--------
Wednesday January 27SkenderbeuvsBesa100--------
Saturday January 30DinamovsSkenderbeu100--1-----
Thursday February 25SkenderbeuvsTeuta100--------
Sunday February 28SkenderbeuvsShkumbini100--------
Sunday April 11SkenderbeuvsFlamurtari010--------
Saturday April 17VllazniavsSkenderbeu010--------
Friday April 30SkenderbeuvsShkumbini100--------
Friday May 14LacivsSkenderbeu100--------
Wednesday May 19SkenderbeuvsTirana1001-------
Games total23515-3-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2009-10Skenderbeu16133-5-3-----
Career Total16133-5-3-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2009-102009-10SkenderbeuMbrojtes