HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 24 Korrik 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2009-10
 Kronika e ndeshjes: Java 3 - E diel, 13. Shtator 2009 - 18:30 h

SkenderbeuFlamurtari
10

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E diel, 13 Shtator 2009
Match Time :18:30 h
 
Playground :Stadiumi "Skënderbeu"
Match referee(s):Elvis PEZA
 

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues
COACHES

    Zevendesimet

    Eventet
   Gol
   • 38' : Antonio RUKAVINA ( 1 )
    Karton i verdhe
    • 12' : Elton DOKU ( 1 )
    • 27' : Gentian GJONDEDA ( 1 )
    • 37' : Matko DJARMATI ( 1 )
    • 55' : Antonio RUKAVINA ( 1 )
    • 57' : Marius NGJELA ( 1 )
    • 72' : Orjand BEQIRI ( 1 )
    • 92' : Halim BEGAJ ( 1 )
    • 93' : Beck Junior FLAVIO ( 1 )