HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 18 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2009-10

Player Information - Elton LIKA

Personal data

Picture of Elton LIKA
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Elton LIKA
Birthday (Age):09. Tetor 1978 (45)
Player Position:Mbrojtes

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Sunday August 23SkenderbeuvsLaci100--1-----
Sunday August 30TiranavsSkenderbeu100--1-----
Sunday September 13SkenderbeuvsFlamurtari100--------
Saturday September 19SkenderbeuvsGramozi100--1-----
Sunday October 04SkenderbeuvsApolonia100--------
Sunday October 18KastriotivsSkenderbeu100--1-----
Sunday October 25SkenderbeuvsDinamo100--------
Sunday November 01TeutavsSkenderbeu100--------
Sunday December 06SkenderbeuvsTirana010--------
Saturday December 12FlamurtarivsSkenderbeu100--------
Wednesday December 16GramozivsSkenderbeu100--------
Wednesday December 23ApoloniavsSkenderbeu100--1-----
Wednesday January 27SkenderbeuvsBesa100--------
Saturday January 30DinamovsSkenderbeu100--1-----
Saturday February 13VllazniavsSkenderbeu100--1-----
Thursday February 25SkenderbeuvsTeuta100--1-----
Sunday March 07BesavsSkenderbeu1001-------
Saturday March 20SkenderbeuvsDinamo100--------
Saturday March 27GramozivsSkenderbeu100--1-----
Friday April 02KastriotivsSkenderbeu100--1-----
Sunday April 25TeutavsSkenderbeu100--------
Friday April 30SkenderbeuvsShkumbini1001-------
Friday May 14LacivsSkenderbeu100--------
Wednesday May 19SkenderbeuvsTirana100--------
Games total23102-10-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2009-10Skenderbeu11101-2-10-----
Career Total11101-2-10-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2009-102009-10SkenderbeuMbrojtes