HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 20 Qershor 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2009-10
 Kronika e ndeshjes: Java 7 - E diel, 18. Tetor 2009 - 16:30 h

KastriotiSkenderbeu
21

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E diel, 18 Tetor 2009
Match Time :16:30 h
 
Playground :Stadiumi "Kastrioti" - Krujë
Match referee(s):Kridens META
 

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
GOALKEEPER
   Mesfushor
   Sulmues

    Zevendesimet

    Eventet
   Gol
   • 39' : Florjan BRAHO ( 1 )
   • 80' : Klevis ROSHI ( 1 )
   • 78' : Milan GUERRIB ( 1 )
   Karton i verdhe
   • 20' : Renaldo KALARI ( 1 )
   • 40' : Florjan BRAHO ( 1 )
   • 41' : Erald TURDIU ( 1 )
   • 55' : Klevis ROSHI ( 1 )
   • 91' : Fejzo SHENAJ ( 1 )
   • 15' : Matko DJARMATI ( 1 )
   • 36' : Elton DOKU ( 1 )
   • 41' : Bledi SHKEMBI ( 1 )
   • 55' : Unkown Person ( 1 )
   • 73' : Stavrion LAKO ( 1 )
   • 80' : Antonio RUKAVINA ( 1 )
   • 88' : Elton LIKA ( 1 )