HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 20 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2009-10

Player Information - Jorgo CIPI

Personal data

Picture of Jorgo CIPI
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Jorgo CIPI
Birthday (Age):05. Janar 1987 (37)
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Tuesday April 21SkenderbeuvsApolonia100--------
Sunday August 23SkenderbeuvsLaci0101-1-----
Sunday August 30TiranavsSkenderbeu010--------
Sunday September 13SkenderbeuvsFlamurtari010--------
Saturday September 19SkenderbeuvsGramozi010--------
Saturday September 26BesavsSkenderbeu010--------
Sunday October 04SkenderbeuvsApolonia010--------
Sunday October 18KastriotivsSkenderbeu100--------
Sunday October 25SkenderbeuvsDinamo100--------
Sunday November 01TeutavsSkenderbeu010--------
Sunday November 08SkenderbeuvsVllaznia010--1-----
Saturday November 21ShkumbinivsSkenderbeu010--------
Saturday November 28LacivsSkenderbeu100--------
Sunday December 06SkenderbeuvsTirana100--------
Saturday December 12FlamurtarivsSkenderbeu100--------
Wednesday December 16GramozivsSkenderbeu100--------
Wednesday December 23ApoloniavsSkenderbeu100--1-----
Wednesday January 27SkenderbeuvsBesa100--------
Saturday January 30DinamovsSkenderbeu100--------
Sunday February 28SkenderbeuvsShkumbini010--------
Friday April 02KastriotivsSkenderbeu010--------
Sunday April 11SkenderbeuvsFlamurtari100--------
Saturday April 17VllazniavsSkenderbeu100--------
Friday May 14LacivsSkenderbeu010--------
Wednesday May 19SkenderbeuvsTirana010--------
Games total121301-3-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2012-13Skenderbeu------------
Kategoria Superiore 2011-12Pogradeci99-23-7--1--
Kategoria 1 2010-11Pogradeci11----------
Kategoria Superiore 2009-10Skenderbeu1257-1-3-----
Career Total2215724-10--1--

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2012-132012-13SkenderbeuMesfushor
Kategoria Superiore 2011-122011-12PogradeciMesfushor
Kategoria 1 2010-112010-11PogradeciMbrojtes
Kategoria Superiore 2009-102009-10SkenderbeuMesfushor