HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 25 Qershor 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2009-10
 Kronika e ndeshjes: Java 14 - E shtunë, 12. Dhjetor 2009 - 15:30 h

FlamurtariSkenderbeu
11

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 12 Dhjetor 2009
Match Time :15:30 h
 
Playground :Stadiumi "Flamurtari" - Vlorë
Match referee(s):Artan TAULLAI
 

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

 Eventet
Gol
  • 77' : Milan GUERRIB ( 1 )
  Karton i kuq
  • 90' : Amarildo BELISHA ( 1 )
  • 71' : Gentian GJONDEDA ( 1 )
  • 93' : Elton DOKU ( 1 )
  Karton i verdhe
  • 11' : Besmir ARIFAJ ( 1 )
  • 7' : Artan SAKAJ ( 1 )
  • 73' : Devis MEMA ( 1 )
  • 80' : Darko DJUKIC ( 1 )
  • 5' : Matko DJARMATI ( 1 )
  • 55' : Gentian GJONDEDA ( 1 )
  • 71' : Gentian GJONDEDA ( 1 )