HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 25 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2009-10

Player Information - Milan GUERRIB

Personal data

Picture of Milan GUERRIB
Nationality:Croatia, Republic of Croatia, Republic of
Name:Milan GUERRIB
Player Position:Sulmues

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Tuesday April 21SkenderbeuvsApolonia100--------
Sunday August 23SkenderbeuvsLaci1002-------
Sunday August 30TiranavsSkenderbeu101--------
Sunday September 13SkenderbeuvsFlamurtari100--------
Saturday September 19SkenderbeuvsGramozi100--1-----
Saturday September 26BesavsSkenderbeu100--1-----
Sunday October 04SkenderbeuvsApolonia1001-------
Sunday October 18KastriotivsSkenderbeu1001-------
Sunday October 25SkenderbeuvsDinamo100--------
Sunday November 01TeutavsSkenderbeu100--------
Sunday November 08SkenderbeuvsVllaznia100--------
Saturday November 21ShkumbinivsSkenderbeu100--------
Saturday November 28LacivsSkenderbeu010--------
Sunday December 06SkenderbeuvsTirana1001-------
Saturday December 12FlamurtarivsSkenderbeu0101-------
Wednesday December 16GramozivsSkenderbeu100--------
Wednesday December 23ApoloniavsSkenderbeu010--------
Saturday February 13VllazniavsSkenderbeu100--------
Thursday February 25SkenderbeuvsTeuta1001-------
Sunday February 28SkenderbeuvsShkumbini100--------
Sunday March 07BesavsSkenderbeu1001-------
Saturday March 20SkenderbeuvsDinamo1002-------
Saturday March 27GramozivsSkenderbeu1001-------
Friday April 02KastriotivsSkenderbeu100--------
Sunday April 11SkenderbeuvsFlamurtari100--------
Saturday April 17VllazniavsSkenderbeu100--------
Sunday April 25TeutavsSkenderbeu100--------
Friday April 30SkenderbeuvsShkumbini1001-------
Wednesday May 19SkenderbeuvsTirana010--------
Games total254112-2-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2009-10Skenderbeu14131-12-2-----
Career Total14131-12-2-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2009-102009-10SkenderbeuSulmues