HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 24 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2009-10

Player Information - Besmir ARIFAJ

Personal data

Picture of Besmir ARIFAJ
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Besmir ARIFAJ
Birthday (Age):06. Maj 1985 (39)
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Tuesday April 21KastriotivsVllaznia010--------
Sunday October 18BesavsFlamurtari010--------
Sunday October 25FlamurtarivsShkumbini100--------
Saturday October 31ApoloniavsFlamurtari100--------
Sunday November 08FlamurtarivsLaci100--------
Saturday November 21KastriotivsFlamurtari100--------
Monday November 30FlamurtarivsTirana100--------
Saturday December 05DinamovsFlamurtari100--------
Saturday December 12FlamurtarivsSkenderbeu100--1-----
Wednesday December 16TeutavsFlamurtari100--------
Sunday January 24SkenderbeuvsKastrioti101--------
Saturday January 30KastriotivsGramozi100--------
Sunday February 07BesavsKastrioti100--------
Saturday February 13KastriotivsApolonia010--------
Saturday March 06TiranavsKastrioti100--------
Friday March 19KastriotivsBesa100--------
Saturday March 27DinamovsKastrioti010--------
Saturday March 27DinamovsKastrioti010--------
Saturday March 27DinamovsKastrioti010--------
Saturday March 27DinamovsKastrioti010--------
Saturday March 27DinamovsKastrioti010--------
Saturday March 27DinamovsKastrioti010--------
Saturday March 27DinamovsKastrioti010--------
Saturday March 27DinamovsKastrioti010--------
Saturday March 27DinamovsKastrioti010--------
Saturday March 27DinamovsKastrioti010--------
Saturday March 27DinamovsKastrioti010--------
Saturday March 27DinamovsKastrioti010--------
Saturday March 27DinamovsKastrioti010--------
Saturday March 27DinamovsKastrioti010--------
Saturday March 27DinamovsKastrioti010--------
Saturday March 27DinamovsKastrioti010--------
Saturday March 27DinamovsKastrioti010--------
Saturday March 27DinamovsKastrioti010--------
Saturday March 27DinamovsKastrioti010--------
Saturday March 27DinamovsKastrioti010--------
Saturday April 17FlamurtarivsKastrioti010--------
Sunday April 25ApoloniavsKastrioti101--------
Friday April 30KastriotivsTeuta100--------
Friday May 14ShkumbinivsKastrioti100--------
Games total16242--1-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2016-17Korabi44-1--------
Kategoria 1 2014-15Dinamo------------
Kategoria Superiore 2013-14Bylis------------
Kategoria 1 2013-14Dinamo----2-------
Kategoria Superiore 2012-13Bylis3211-11-----
Kupa e Shqiperise 2012-2013Bylis------11----
Kategoria Superiore 2011-12Dinamo77-21-6-----
Kategoria 1 2010-11Kamza22-11-------
Kategoria Superiore 2009-10Kastrioti1064---1-----
Kategoria Superiore 2009-10Flamurtari642---1-----
Career Total32257541101----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2016-172016-17KorabiMesfushor
Kategoria 1 2014-152014-15DinamoMesfushor
Kategoria Superiore 2013-142013-14BylisMesfushor
Kategoria 1 2013-142013-14DinamoMesfushor
Kategoria Superiore 2012-132012-13BylisMesfushor
Kupa e Shqiperise 2012-20132012-13BylisMesfushor
Kategoria Superiore 2011-122011-12DinamoMesfushor
Kategoria 1 2010-112010-11KamzaMesfushor
Kategoria Superiore 2009-102009-10KastriotiMbrojtes
Kategoria Superiore 2009-102009-10FlamurtariMesfushor