HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 18 Prill 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2009-10
 Kronika e ndeshjes: Java 10 - E diel, 08. Nentor 2009 - 15:00 h

FlamurtariLaci
00

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E diel, 08 Nentor 2009
Match Time :15:00 h
 
Playground :Stadiumi "Flamurtari" - Vlorë
Match referee(s):Bardhyl PASHAJ
 

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues
COACHES
   HEAD COACH
     MAINTAINER

        Zevendesimet

        Eventet
       Karton i kuq
        • 82' : Julian BRAHJA ( 1 )
        Karton i verdhe
        • 61' : Amarildo BELISHA ( 0 )
        • 41' : Denis MUSTAFARAJ ( 1 )
        • 54' : Julian BRAHJA ( 1 )
        • 67' : Ervin LLANI ( 1 )
        Karton i verdhe-kuq
         • 64' : Denis MUSTAFARAJ ( 1 )