HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 16 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2009-10

Player Information - Denis MUSTAFARAJ

Personal data

Picture of Denis MUSTAFARAJ
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Denis MUSTAFARAJ
Birthday (Age):02. Prill 1985 (39)
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Tuesday April 21TiranavsLaci100--------
Sunday August 23SkenderbeuvsLaci100--------
Sunday August 30LacivsGramozi100--------
Sunday September 13BesavsLaci100--1-----
Saturday September 19LacivsApolonia100--------
Saturday September 26KastriotivsLaci100--1-----
Saturday October 03LacivsDinamo100--1-----
Saturday October 24LacivsVllaznia100--------
Saturday October 31ShkumbinivsLaci100--------
Sunday November 08FlamurtarivsLaci100--11----
Saturday November 28LacivsSkenderbeu100--------
Saturday December 05GramozivsLaci100--------
Saturday December 12LacivsBesa100--------
Wednesday December 16ApoloniavsLaci100--------
Saturday December 19LacivsKastrioti100--------
Thursday December 24DinamovsLaci101--------
Sunday January 24LacivsTeuta101--------
Sunday January 31VllazniavsLaci100--------
Saturday February 06LacivsShkumbini010--------
Friday February 12LacivsFlamurtari100--------
Saturday February 20TiranavsLaci100--1-----
Sunday March 07LacivsFlamurtari100--------
Sunday March 21VllazniavsLaci101--------
Sunday March 28LacivsApolonia100--------
Friday April 02TeutavsLaci101--------
Sunday April 11LacivsShkumbini100--------
Saturday April 17LacivsGramozi101--------
Sunday April 25LacivsBesa100--------
Friday April 30DinamovsLaci100--------
Friday May 14LacivsSkenderbeu100--------
Wednesday May 19KastriotivsLaci100--------
Games total3015--51----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2012-13Laci------------
Kategoria Superiore 2011-12Laci------------
EUROPA League 2010-11Laci------------
Kategoria Superiore 2010-11Laci99-2--41----
Kategoria Superiore 2009-10Laci161512--51----
Career Total252414--92----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2012-132012-13LaciMesfushor
Kategoria Superiore 2011-122011-12LaciMesfushor
EUROPA League 2010-112010-11LaciMesfushor
Kategoria Superiore 2010-112010-11LaciMesfushor
Kategoria Superiore 2009-102009-10LaciMesfushor