HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 22 Korrik 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2009-10
 Kronika e ndeshjes: Java 23 - E diel, 07. Mars 2010 - 15:00 h

LaciFlamurtari
31

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E diel, 07 Mars 2010
Match Time :15:00 h
 
Playground :Fusha Sportive Laç
Match referee(s):Elvis PEZA
 

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
MIDFIELDER
   Sulmues
   MAINTAINER

      Zevendesimet

      Eventet
     Gol
     • 38' : Arlind NORA ( 1 )
     • 58' : Arlind NORA ( 1 )
     • 82' : Emiljano VELIAJ ( 1 )
     • 85' : Hair ZEQIRI ( 1 )