HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 22 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2011-12
 Ekipi - Laci [LAC]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
0Bledar MALAJBledar MALAJ  - (-)211-------
1Bledi VASHAKUBledi VASHAKU  Republika e Shqiperise08. Nentor 1981 (42)2020-1--1---
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 --1---
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Roland BUSHIRoland BUSHI  Republika e Shqiperise26. Shkurt 1991 (33)------------
0Indrit HITHIIndrit HITHI  Republika e Shqiperise05. Shkurt 1990 (34)1-1---------
0Hamels HOXHAHamels HOXHA  Republika e Shqiperise02. Korrik 1992 (32)2-2---------
0Ervin REXHAErvin REXHA  Republika e Shqiperise01. Nentor 1991 (32)10551--2-----
0Tauland SEFGJINITauland SEFGJINI  Republika e Shqiperise21. Korrik 1986 (38)151321--2-----
0Edison XHIXHAEdison XHIXHA  - (-)------------
2Elton DOKUElton DOKU  Republika e Shqiperise01. Tetor 1986 (37)19181-3-3-----
4Stipe BULJANStipe BULJAN  Croatia, Republic of21. Shtator 1983 (40)1919-11-21----
5Erjon XHAFAErjon XHAFA  Republika e Shqiperise31. Maj 1982 (42)2020-1--2-----
15Bosko MILENKOVICBosko MILENKOVIC  Serbia, Republic of10. Korrik 1984 (40)201916--2-1---
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 4-1411---
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Salvador GJONISalvador GJONI  - (-)------------
0Kleo LASKAKleo LASKA  - (-)------------
0Orges LINIOrges LINI  - (-)312---1-----
0Erxhan MUCAErxhan MUCA  - (-)2-2---------
0Valdan NIMANIValdan NIMANI  Republika e Shqiperise05. Mars 1987 (37)44-21-------
0Erjon VUCAJErjon VUCAJ  Republika e Shqiperise25. Dhjetor 1990 (33)16142-1-5--3--
6Saimir KASTRATISaimir KASTRATI  Republika e Shqiperise07. Mars 1983 (41)191545--3-----
7Elio SHAZIVARIElio SHAZIVARI  Republika e Shqiperise14. Prill 1984 (40)167922-1---1-
8Dragan TRAJKOVICDragan TRAJKOVIC  - (-)151324--3--2--
17Denis MUSTAFARAJDenis MUSTAFARAJ  Republika e Shqiperise02. Prill 1985 (39)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 8-271151-
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Endrit FERRAJEndrit FERRAJ  Republika e Shqiperise13. Janar 1989 (35)1-1---------
0Arber HALITIArber HALITI  Republika e Shqiperise25. Janar 1992 (32)2-2---------
0Vilfor HYSAVilfor HYSA  Republika e Shqiperise09. Shtator 1989 (34)77--3-------
0Kelvin JUSHIKelvin JUSHI  Republika e Shqiperise18. Prill 1989 (35)3-3-------1-
9Mate DRAGICEVICMate DRAGICEVIC  Croatia, Republic of19. Nentor 1979 (44)761-1-1-----
11Bledar MARASHIBledar MARASHI  Republika e Shqiperise03. Tetor 1990 (33)66-1--2-----
13Nedzbedin SELIMINedzbedin SELIMI  Switzerland, Swiss Confederati06. Tetor 1984 (39)121114--32-1--
20Burhan EMERLLAHUBurhan EMERLLAHU  - (-)1818-35-2---1-
22Alfred ZEFIAlfred ZEFI  Republika e Shqiperise20. Gusht 1991 (32)1812621-2-----
23Altin, LLOGAAltin, LLOGA  Macedonia, the former Yugoslav10. Nentor 1989 (34)5231--------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 18-373163-
 Stafi i Laci [Laci]

 Funksioni
Nevil DEDENevil DEDE  Republika e Shqiperise10. Janar 1975 (49)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer
Perparim DAIUPerparim DAIU  Republika e Shqiperise21. Prill 1970 (54)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer