HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 03 Dhjetor 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2011-12

Player Information - Mate DRAGICEVIC

Personal data

Picture of Mate DRAGICEVIC
Nationality:Croatia, Republic of Croatia, Republic of
Name:Mate DRAGICEVIC
Birthday (Age):19. Nentor 1979 (44)
Player Position:Sulmues

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Friday September 16LacivsBylis1001-------
Saturday September 24ApoloniavsLaci100--------
Sunday October 02LacivsSkenderbeu100--------
Friday October 14TomorivsLaci100--------
Sunday October 23LacivsDinamo100--------
Friday November 04PogradecivsLaci100--------
Sunday November 27TeutavsLaci010--1-----
Games total6101-1-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2011-12Laci33--1-1-----
Kategoria Superiore 2010-11Laci86226-1-----
Career Total119227-2-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2011-122011-12LaciSulmues
Kategoria Superiore 2010-112010-11LaciSulmues