HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 29 Maj 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2015-16

Player Information - Viktor KUKA

Personal data

Picture of Viktor KUKA
Nationality:Republika e Kosoves Republika e Kosoves
Name:Viktor KUKA
Birthday (Age):25. Qershor 1990 (32)
Jersey Number:21
Player Position:Mbrojtes

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday, 22/08/2015FlamurtarivsTeuta101--------
Saturday, 12/09/2015KukësivsTeuta100--------
Saturday, 19/09/2015TeutavsTerbuni010--------
Saturday, 26/09/2015TiranavsTeuta100--------
Friday, 16/10/2015SkenderbeuvsTeuta010--------
Saturday, 07/11/2015TeutavsFlamurtari010--------
Monday, 07/12/2015BylisvsTeuta101--------
Games total432--------


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2016-17Teuta------------
Kategoria Superiore 2015-16Teuta2-2---------
Raiffeisen Superliga Kosove 2013-14PRISHTINA55-----1----
Raiffeisen Superliga Kosove 2012-13PRISHTINA------------
Raiffeisen Superliga Kosove 2011-12PRISHTINA211---------
Raiffeisen Superliga Kosove 2010-11PRISHTINA22----1-----
Raiffeisen Superliga Kosove 2009-10PRISHTINA22----1-----
Career Total13103---21----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2016-172016-17TeutaMbrojtes
Kategoria Superiore 2015-162015-16TeutaMbrojtes
Raiffeisen Superliga Kosove 2013-142013-14PRISHTINAMbrojtes
Raiffeisen Superliga Kosove 2012-132012-13PRISHTINAMesfushor
Raiffeisen Superliga Kosove 2011-122011-12PRISHTINAMesfushor
Raiffeisen Superliga Kosove 2010-112010-11PRISHTINAMbrojtes
Raiffeisen Superliga Kosove 2009-102009-10PRISHTINAPLAYERS