HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 18 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2009-10

Player Information - Romeo HAMZAI

Personal data

Picture of Romeo HAMZAI
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Romeo HAMZAI
Birthday (Age):01. Qershor 1983 (41)
Player Position:Sulmues

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday August 29MemaliajvsBylis1002-------
Wednesday September 02BylisvsPartizani101--------
Saturday September 12BurrelivsBylis100--------
Saturday September 19BylisvsGramshi1001-------
Saturday September 26SkraparivsBylis1001-------
Saturday October 03BylisvsSopoti1001-------
Saturday October 17Bilisht SportvsBylis100--------
Saturday October 24LuftetarivsBylis101--------
Saturday October 31BylisvsAda1011-------
Saturday November 07TurbinavsBylis101--------
Saturday November 21BylisvsBeselidhja1011-------
Saturday November 28LushnjavsBylis101--------
Saturday December 05BylisvsKamza1011-------
Saturday December 12PogradecivsBylis1011-------
Saturday December 19BylisvsElbasani100--------
Saturday January 30BylisvsMemaliaj101--------
Saturday February 06PartizanivsBylis1011-------
Saturday February 13BylisvsBurreli1002-------
Saturday February 20GramshivsBylis1011-------
Saturday February 27BylisvsSkrapari1001-------
Saturday March 06SopotivsBylis101--------
Saturday March 20BylisvsBilisht Sport1002-------
Saturday March 27BylisvsLuftetari1001-------
Games total2301217-------


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2011-12Tomori2-2---------
Kategoria 1 2011-12Kukësi11--3-------
Kategoria Superiore 2010-11Bylis211---------
Kategoria 1 2009-10Bylis1212-524-------
Career Total17143527-------

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2011-122011-12TomoriMesfushor
Kategoria 1 2011-122011-12KukësiSulmues
Kategoria Superiore 2010-112010-11BylisSulmues
Kategoria 1 2009-102009-10BylisSulmues