HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 05 Mars 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria 1 2009-10
 Kronika e ndeshjes: Java 1 - E shtunë, 29. Gusht 2009 - 06:00 h

MemaliajBylis
02

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 29 Gusht 2009
Match Time :06:00 h
 
Playground :Fusha Sportive Memaliaj
Match referee(s):Servet BOGDANI
 

 Formacionet
Portier
GOALKEEPER
   Mbrojtes
   DEFENDER
     Mesfushor
     Sulmues
     CLUB STAFF
       Drejtor Sportiv
         CLUB YOUTH MANAGER

            Zevendesimet

            Eventet
           Gol
            • 43' : Romeo HAMZAI ( 1 )
            • 66' : Romeo HAMZAI ( 1 )
            Karton i verdhe
            • 14' : Meklaud KASHARI ( 1 )
            • 62' : Andrea CARO ( 1 )
            • 43' : hyacinth AKAMBA MENGWE ( 1 )

            Lajmet e Fundit

             Lajmet me te lexuara

              Komentet e fundit