HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 16 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2009-10

Player Information - Dusan POPOVIC

Personal data

Picture of Dusan POPOVIC
Nationality:Serbia, Republic of Serbia, Republic of
Name:Dusan POPOVIC
Birthday (Age):20. Prill 1981 (43)
Player Position:PLAYERS

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday August 29MemaliajvsBylis101--------
Wednesday September 02BylisvsPartizani100--------
Saturday September 12BurrelivsBylis100--------
Saturday September 19BylisvsGramshi101--------
Saturday September 26SkraparivsBylis101--------
Saturday October 03BylisvsSopoti101--------
Saturday October 17Bilisht SportvsBylis101--------
Saturday October 24LuftetarivsBylis101--------
Saturday October 31BylisvsAda100--------
Saturday November 07TurbinavsBylis101--------
Saturday November 21BylisvsBeselidhja100--------
Saturday November 28LushnjavsBylis101--------
Saturday December 05BylisvsKamza101--------
Saturday December 12PogradecivsBylis101--------
Saturday December 19BylisvsElbasani101--------
Saturday January 30BylisvsMemaliaj101--------
Saturday February 06PartizanivsBylis101--------
Saturday February 13BylisvsBurreli101--------
Saturday February 20GramshivsBylis101--------
Saturday February 27BylisvsSkrapari101--------
Saturday March 06SopotivsBylis1011-------
Saturday March 20BylisvsBilisht Sport1011-------
Saturday March 27BylisvsLuftetari101--1-----
Games total230192-1-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2012-13Apolonia------------
Kategoria Superiore 2011-12Bylis85341-6-----
Kategoria Superiore 2010-11Bylis77-13-3-----
Kategoria 1 2009-10Bylis1212-94-1-----
Career Total27243148-10-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2012-132012-13ApoloniaMesfushor
Kategoria Superiore 2011-122011-12BylisMesfushor
Kategoria Superiore 2010-112010-11BylisMesfushor
Kategoria 1 2009-102009-10BylisPLAYERS