HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 27 Shkurt 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2011-12

Player Information - Dusan POPOVIC

Personal data

Picture of Dusan POPOVIC
Nationality:Serbia, Republic of Serbia, Republic of
Name:Dusan POPOVIC
Birthday (Age):20. Prill 1981 (42)
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday September 10BylisvsShkumbini101--------
Monday October 03TeutavsBylis010--------
Friday October 14BylisvsKastrioti010--1-----
Sunday October 23TiranavsBylis010--------
Monday October 31BylisvsFlamurtari010--------
Saturday November 05VllazniavsBylis1001-1-----
Saturday November 19BylisvsPogradeci101--------
Saturday November 26BylisvsApolonia101--1-----
Saturday December 17BylisvsTomori101--------
Friday December 23DinamovsBylis100--1-----
Sunday March 11KamzavsBylis101--------
Sunday March 18BylisvsTeuta100--------
Sunday April 08FlamurtarivsBylis101--1-----
Wednesday April 25ApoloniavsBylis101--1-----
Sunday April 29BylisvsSkenderbeu010--------
Games total10571-6-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2012-13Apolonia------------
Kategoria Superiore 2011-12Bylis85341-6-----
Kategoria Superiore 2010-11Bylis77-13-3-----
Kategoria 1 2009-10Bylis1212-94-1-----
Career Total27243148-10-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2012-132012-13ApoloniaMesfushor
Kategoria Superiore 2011-122011-12BylisMesfushor
Kategoria Superiore 2010-112010-11BylisMesfushor
Kategoria 1 2009-102009-10BylisPLAYERS


Lajmet e Fundit

    Lajmet me te lexuara

      Komentet e fundit