HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 16 Shtator 2019
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2011-12
 Ekipi - Bylis [Byl]


 Portier Played Starting line-up In Out Gol Karton i kuq Karton i verdhe Karton i verdhe-kuq Penallti Demtim
0 Emanuel EGBO Emanuel EGBO   Nigeria, Federal Republic of 27. Maj 1973 (46) 6 6 - - - - 3 - - -
0 Eduart MICO Eduart MICO   - (-) 1 1 - - - - - - - -
77 Stivi FRASHERI Stivi FRASHERI   Republika e Shqiperise 29. Gusht 1990 (29) 14 14 - - - - 5 3 - -
Total Gol Karton i kuq Karton i verdhe Karton i verdhe-kuq Penallti Demtim
  - - 8 3 - -
 Mbrojtes Played Starting line-up In Out Gol Karton i kuq Karton i verdhe Karton i verdhe-kuq Autogol Penallti Demtim Penallti e humbur
0 Denis Da SILVA Denis Da SILVA   Brazil, Federative Republic of 03. Shtator 1986 (33) 5 5 - - - - 2 - - - - -
0 Genivaldo SOUZA Genivaldo SOUZA   Brazil, Federative Republic of - (-) 6 6 - 2 - - 2 - - - - -
2 Kiro RISTEVSKI Kiro RISTEVSKI   Macedonia, the former Yugoslav 22. Tetor 1990 (28) 20 20 - - 2 - 1 - - - - -
4 Olsi TEQJA Olsi TEQJA   Republika e Shqiperise 27. Korrik 1988 (31) 15 15 - - 2 - 2 - - - - -
5 Adigun ADEBAYO Adigun ADEBAYO   - (-) 7 7 - - 1 - 2 - - - - -
6 Maringlen SHOSHAJ Maringlen SHOSHAJ   Republika e Shqiperise 29. Janar 1987 (32) 19 19 - - 3 - 1 - - - - -
13 Hektor IDRIZI Hektor IDRIZI   Republika e Shqiperise 15. Prill 1989 (30) 14 12 2 - - - 3 - - - - -
52 Shkelzen KELMENDI Shkelzen KELMENDI   Republika e Shqiperise 14. Janar 1985 (34) 11 9 2 1 - - 3 - - - - -
Total Gol Karton i kuq Karton i verdhe Karton i verdhe-kuq Autogol Penallti Demtim Penallti e humbur
  8 - 24 3 - - - -
 Mesfushor Played Starting line-up In Out Gol Karton i kuq Karton i verdhe Karton i verdhe-kuq Autogol Penallti Demtim Penallti e humbur
0 EDMAR EDMAR   - (-) - - - - - - - - - - - -
0 Ertan DEMIRI Ertan DEMIRI   Macedonia, the former Yugoslav - (-) - - - - - - - - - - - -
0 Amarildo DIMO Amarildo DIMO   Republika e Shqiperise 25. Gusht 1982 (37) 13 13 - 3 6 - 1 - - 4 1 -
0 John Huan AONDONGU John Huan AONDONGU   - (-) 6 5 1 1 - - 1 - - - - -
0 Alfrido KRESHPA Alfrido KRESHPA   - (-) - - - - - - - - - - - -
0 Luciano LINO Luciano LINO   - (-) - - - - - - - - - - - -
0 Irdi RRAPAJ Irdi RRAPAJ   - (-) 5 - 5 - - - 1 - - - - -
8 Erlind KORRESHI Erlind KORRESHI   Republika e Shqiperise 09. Shkurt 1987 (32) 17 11 6 - 5 - - - - - - -
11 Dusan POPOVIC Dusan POPOVIC   Serbia, Republic of 20. Prill 1981 (38) 15 10 5 7 1 - 6 - - - - -
15 Maringlen KULE Maringlen KULE   Republika e Shqiperise 12. Mars 1983 (36) 19 14 5 4 - - 1 - - - - -
21 Amarildo GEGA Amarildo GEGA   - (-) 15 8 7 4 1 - 3 - - - - -
Total Gol Karton i kuq Karton i verdhe Karton i verdhe-kuq Autogol Penallti Demtim Penallti e humbur
  21 - 37 3 - 4 1 -
 Sulmues Played Starting line-up In Out Gol Karton i kuq Karton i verdhe Karton i verdhe-kuq Autogol Penallti Demtim Penallti e humbur
0 Romeo ASLLANAJ Romeo ASLLANAJ   - (-) 1 - 1 - - - - - - - - -
0 Solomon IZUCHUKWU Solomon IZUCHUKWU   - (-) 6 4 2 2 3 - - - - - - -
0 Erald KOLGEGA Erald KOLGEGA   - (-) 1 - 1 - - - - - - - - -
0 Jacob Terna CHIA Jacob Terna CHIA   - (-) 2 - 2 - - - - - - - - -
0 Luis WASHINGTON Luis WASHINGTON   Brazil, Federative Republic of 08. Shtator 1983 (36) 13 7 6 4 1 - 1 - - 1 - -
3 Bola OLALEKAN Bola OLALEKAN   - (-) 5 5 - 1 - - - - - - - -
10 Fjodor XHAFA Fjodor XHAFA   Republika e Shqiperise 08. Mars 1977 (42) 19 16 3 4 3 - 2 - - - - -
14 Orjand ABAZAJ Orjand ABAZAJ   Republika e Shqiperise 17. Janar 1985 (34) 19 17 2 4 4 - 2 - - - - -
17 Agim METO Agim METO   Republika e Shqiperise 02. Shkurt 1986 (33) 8 7 1 1 2 - - - - - - -
Total Gol Karton i kuq Karton i verdhe Karton i verdhe-kuq Autogol Penallti Demtim Penallti e humbur
  34 - 42 3 - 5 1 -
 Stafi i Bylis [Bylis]

  Funksioni
Naci SENSOY Naci SENSOY   Turkey, Republic of - (-) Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer
Elidon DEMIRAJ Elidon DEMIRAJ   - (-) Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Zv/Tranjer