HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 19 Prill 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2011-12
 Kronika e ndeshjes: Java 4 - E hënë, 03. Tetor 2011 - 19:00 h

TeutaBylis
10

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E hënë, 03 Tetor 2011
Match Time :19:00 h
 
Playground :Stadiumi "Niko Dovana" - Durrës
Match referee(s):Denis REXHA, Elvis PEZA, Ridiger COKAJ, Blerim ZIRI
 
Spektatore: 3.500
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Eventet
Gol
 • 71' : Mirel COTA ( 1 )
  Karton i verdhe
  • 22' : Emiljano VELIAJ ( 1 )
  • 42' : Erlis FRASHERI ( 1 )
  • 85' : Brunild PEPA ( 1 )
  • 45' : Maringlen SHOSHAJ ( 1 )
  • 55' : Luis WASHINGTON ( 1 )
  • 75' : Amarildo GEGA ( 1 )

   Permbledhja