HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 28 Shtator 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2013-14

Player Information - Berat AHMETI

Personal data

Picture of Berat AHMETI
Nationality:Republika e Kosoves Republika e Kosoves
Name:Berat AHMETI
Birthday (Age):26. Janar 1995 (28)
Jersey Number:7
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday August 17PRISHTINAvsFERIZAJ010--------
Friday August 23FERONIKELIvsPRISHTINA100--------
Sunday September 01PRISHTINAvsTREPCA 89100--------
Saturday September 07PRISHTINAvsHYSI010--------
Friday September 13DRITAvsPRISHTINA100--------
Sunday September 29PRISHTINAvsLLAMKOS KOSOVA FK010--------
Saturday October 05DRENICAvsPRISHTINA100--------
Saturday October 12PRISHTINAvsBESA010--------
Saturday November 23HAJVALIAvsPRISHTINA010--------
Games total450--------


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2015-16Vllaznia63311-------
Kupa e Shqiperise 2015-16Vllaznia312---------
Raiffeisen Superliga Kosove 2013-14PRISHTINA514---------
Career Total145911-------

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2015-162015-16VllazniaMesfushor
Kupa e Shqiperise 2015-162015-16VllazniaMesfushor
Raiffeisen Superliga Kosove 2013-142013-14PRISHTINAMesfushor