HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 20 Prill 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

 Kronika e ndeshjes: 10 - Ndeshje Kualifikuese - E martë, 15. Tetor 2013 - 19:00 h

QiproShqiperi
00

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E martë, 15 Tetor 2013
Match Time :19:00 h
 
Playground :GSP STADIUM
Match referee(s):Ivan BEBEK, Tomislav PETROVIC, Miro GRGIC, Igor PRISTOVNIK
 
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
  Zv/Tranjer
    Timeline
   Qipro
   Substitution min 46 ::Efstathios ALONEFTIS <-> Nektarios ALEXANDROUSubstitution min 65 ::Kyriakos PAVLOU <-> Nestoras MITIDISSubstitution min 86 ::Andreas AVRAAM <-> Pieros SOTIRIOUKarton i verdhe min 52 ::Vincent LABAN


   Substitution min 72 ::Amir ABRASHI <-> Ervin BULKU Substitution min 72 ::Agon MEHMETI <-> Jahmir HYKA Substitution min 87 ::Bekim BALAJ <-> Hamdi SALIHIKarton i verdhe min 56 ::Lorik CANAKarton i verdhe min 60 ::Ergys KACEKarton i verdhe min 74 ::Amir ABRASHIKarton i verdhe min 88 ::Mergim MAVRAJ
   Shqiperi
    Eventet
   Karton i verdhe
   • 52' : Vincent LABAN ( 1 )
   • 56' : Lorik CANA ( 1 )
   • 60' : Ergys KACE ( 1 )
   • 74' : Amir ABRASHI ( 1 )
   • 88' : Mergim MAVRAJ ( 1 )