HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 13 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova


Player Information - Etrit BERISHA

Personal data

Picture of Etrit BERISHA
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Etrit BERISHA
Birthday (Age):10. Mars 1989 (35)
Jersey Number:12
Player Position:Portier

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
Tuesday October 16ShqiperivsSlloveni100------
Friday March 22NorvegjivsShqiperi100------
Friday June 07ShqiperivsNorvegji100------
Friday September 06SllovenivsShqiperi100------
Tuesday September 10IslandavsShqiperi100------
Friday October 11ShqiperivsZvicer100------
Tuesday October 15QiprovsShqiperi100------
Games total700------


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
Uefa Nation League 2018Shqiperi----------
Kualifikimi Boterori Rusi 2018Shqiperi55---1----
Euro 2016 - France 2016Shqiperi11--------
Kualifikimi EURO 2016 - France 2016Shqiperi33----1---
Fifa World Cup - Brazil 2014Shqiperi33--------
Ndeshje miqesoreShqiperi44--------
Career Total1616---11---

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Uefa Nation League 20182018ShqiperiPortier
Kualifikimi Boterori Rusi 20182016-17ShqiperiPortier
Euro 2016 - France 20162016ShqiperiPortier
Kualifikimi EURO 2016 - France 20162016ShqiperiPortier
Fifa World Cup - Brazil 20142012-13ShqiperiPortier
Ndeshje miqesore2009-10ShqiperiPortier