HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 23 Prill 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

 Ekipi - Shqiperi [ALB]

Foto e Ekipit [Shqiperi]

 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
0Arjan BEQAJArjan BEQAJ  Republika e Shqiperise25. Gusht 1975 (48)----------
0Isli HIDIIsli HIDI  Republika e Shqiperise15. Tetor 1980 (43)----------
1Saimir UJKANISaimir UJKANI  Republika e Shqiperise05. Korrik 1988 (35)33--------
12Etrit BERISHAEtrit BERISHA  Republika e Shqiperise10. Mars 1989 (35)77--------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 ------
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Elvin BEQIRIElvin BEQIRI  Republika e Shqiperise27. Shtator 1980 (43)------------
0Debatik CURRIDebatik CURRI  Republika e Shqiperise28. Dhjetor 1983 (40)2-2---------
0Tefik OSMANITefik OSMANI  Republika e Shqiperise08. Qershor 1985 (38)1-1---------
0Agonit SALLAJAgonit SALLAJ  Republika e Shqiperise14. Shkurt 1992 (32)------------
0Admir TELIAdmir TELI  Republika e Shqiperise02. Qershor 1981 (42)33----1-----
0Kristi VANGJELIKristi VANGJELI  Republika e Shqiperise05. Shtator 1985 (38)------------
0Franc VELIUFranc VELIU  Republika e Shqiperise11. Nentor 1989 (34)------------
0Endrit VRAPIEndrit VRAPI  Republika e Shqiperise23. Maj 1982 (41)------------
2Elseid HysajElseid Hysaj  Republika e Shqiperise20. Shkurt 1994 (30)2-2---------
2Andi LILAAndi LILA  Republika e Shqiperise12. Shkurt 1986 (38)99----21----
4Armend DALLKUArmend DALLKU  Republika e Shqiperise16. Qershor 1983 (40)761---3-----
5Lorik CANALorik CANA  Republika e Shqiperise27. Prill 1983 (40)99----5-----
15Mergim MAVRAJMergim MAVRAJ  Republika e Shqiperise09. Qershor 1986 (37)88----2-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --131----
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Amir ABRASHIAmir ABRASHI  Republika e Shqiperise27. Mars 1990 (34)312---1-----
0Ansi AGOLLIAnsi AGOLLI  Republika e Shqiperise11. Tetor 1982 (41)77----2-----
0Elis BAKAJElis BAKAJ  Republika e Shqiperise25. Qershor 1987 (36)------------
0Klodian DUROKlodian DURO  Republika e Shqiperise21. Dhjetor 1977 (46)------------
0Shkelzen GASHIShkelzen GASHI  Republika e Shqiperise15. Korrik 1988 (35)11----1-----
0Jurgen GJASULAJurgen GJASULA  - (-)1-1---------
0Ergys KACEErgys KACE  Republika e Shqiperise08. Korrik 1993 (30)541---2-----
0Sabien LILAJSabien LILAJ  Republika e Shqiperise10. Shkurt 1989 (35)------------
0Gjergj MUZAKAGjergj MUZAKA  Republika e Shqiperise26. Shtator 1984 (39)------------
0Ervin SKELAErvin SKELA  Republika e Shqiperise17. Nentor 1976 (47)------------
8Ervin BULKUErvin BULKU  Republika e Shqiperise03. Mars 1981 (43)10911--------
10Jahmir HYKAJahmir HYKA  Republika e Shqiperise03. Gusht 1988 (35)4131--------
11Emiljano VILAEmiljano VILA  Republika e Shqiperise12. Mars 1988 (36)44-2--1-----
14Migjen BASHAMigjen BASHA  Republika e Shqiperise05. Janar 1987 (37)44----1-----
14