HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 23 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova


Player Information - Edgar CANI

Personal data

Picture of Edgar CANI
Name:Edgar CANI
Jersey Number:9
Player Position:Sulmues

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Friday September 07ShqiperivsQipro0101-------
Tuesday September 11ZvicervsShqiperi010--------
Friday October 12ShqiperivsIslanda1011-1-----
Tuesday October 16ShqiperivsSlloveni101--------
Friday March 22NorvegjivsShqiperi100--------
Friday June 07ShqiperivsNorvegji100--------
Friday September 06SllovenivsShqiperi100--------
Tuesday September 10IslandavsShqiperi100--------
Games total6222-1-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2019-20Partizani------------
Kategoria Superiore 2018-19Partizani------------
Uefa Nation League 2018Shqiperi------------
Kategoria Superiore 2017-18Partizani------------
Kualifikimi Boterori Rusi 2018Shqiperi1-1---------
Fifa World Cup - Brazil 2014Shqiperi43122-1-----
Ndeshje miqesoreShqiperi11--1-------
Career Total64223-1-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2019-202019-20PartizaniSulmues
Kategoria Superiore 2018-192018-19PartizaniSulmues
Uefa Nation League 20182018ShqiperiSulmues
Kategoria Superiore 2017-182017-18PartizaniSulmues
Kualifikimi Boterori Rusi 20182016-17ShqiperiSulmues
Fifa World Cup - Brazil 20142012-13ShqiperiSulmues
Ndeshje miqesore2009-10ShqiperiSulmues