HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 08 Qershor 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kualifikimi Boterori Rusi 2018
 Ekipi - Shqiperi [ALB]

Foto e Ekipit [Shqiperi]

 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 Etrit BERISHAEtrit BERISHA  Republika e Shqiperise10. Mars 1989 (34)88---1----
 Orges SHEHIOrges SHEHI  Republika e Shqiperise20. Shtator 1977 (45)----------
 Thomas StrakoshaThomas Strakosha  Republika e Shqiperise19. Mars 1995 (28)11--------
 Alban HOXHAAlban HOXHA  Republika e Shqiperise23. Maj 1987 (36)1-1-------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 -1----
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Albi ALLAAlbi ALLA  Republika e Shqiperise01. Shkurt 1993 (30)------------
 Elseid HysajElseid Hysaj  Republika e Shqiperise20. Shkurt 1994 (29)99-1--------
 Frederic VESELIFrederic VESELI  Republika e Shqiperise20. Nentor 1992 (30)33----1-----
 Berat DJIMSITIBerat DJIMSITI  Republika e Shqiperise19. Shkurt 1993 (30)44---1------
 Ansi AGOLLIAnsi AGOLLI  Republika e Shqiperise11. Tetor 1982 (40)77--1-2-----
 Arlind AJETIArlind AJETI  Republika e Shqiperise25. Shtator 1993 (29)44----------
 Mergim MAVRAJMergim MAVRAJ  Republika e Shqiperise09. Qershor 1986 (36)77----1-----