HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 24 Qershor 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

 Kronika e ndeshjes: 7 - Ndeshje Kualifikuese - E premte, 06. Shtator 2013 - 21:30 h

SlloveniShqiperi
10

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E premte, 06 Shtator 2013
Match Time :21:30 h
Match number :1
 
Match referee(s):Istvan VAD, Vencel TOTH, Istvan ALBERT, Tamas BOGNAR
 

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
Zv/Tranjer
   Timeline
  Slloveni
  Substitution min 74 ::Ales MERTELJ <-> Valter BIRSASubstitution min 83 ::Tim MATAVZ <-> Milivoje NOVAKOVICSubstitution min 91 ::Zllatan LJUBIJANKIC <-> Kevin KAMPLGol min 18 ::Kevin KAMPLKarton i verdhe min 23 ::Jasmin KURTICKarton i verdhe min 92 ::Samir HANDANOVIC


  Substitution min 53 ::Hamdi SALIHI <-> Ervin BULKU Substitution min 71 ::Agon MEHMETI <-> Edgar CANI Substitution min 81 ::Amir ABRASHI <-> Migjen BASHA Karton i verdhe min 69 ::Ansi AGOLLIKarton i verdhe min 69 ::Ansi AGOLLI
  Shqiperi
   Eventet
  Gol
  • 18' : Kevin KAMPL ( 1 )
   Karton i verdhe
   • 23' : Jasmin KURTIC ( 1 )
   • 92' : Samir HANDANOVIC ( 1 )
   • 69' : Ansi AGOLLI ( 1 )