HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 05 Tetor 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Lajme nga Kombetarja U-21 shqiptare
EURO 2013 U-21/ Shqiperi-Moldavi 4-3
nga AlbaniaSoccer    E martë, 06 Shtator 2011 19:19    pdfShtypEmail
shpresat_1Pjesa I

Topin e pare nga qendra e ka luajtur ekipi yne Shpresa. Tre minutat e para kane qene shume te vrullshme per ekipin e drejtuar nga Artan Bushati. Ne minuten e dyte nje inkursion vetiak i...
Lexo ma...
 
Ekskluzive/ Roland Peqini: Nje barazime ndaj Polonise do te ishte i pranueshem
nga AlbaniaSoccer    E mërkurë, 31 Gusht 2011 07:40    pdfShtypEmail
roland_peqini_u_21Mbrojtesi i Dinamos Roland Peqini i grumbulluar me ekipin kombetar Shpresa ne Pogradec  per dy ndeshjet eleminatore te Euro 2013 ne nje bisede ekskluzive per Albaniasoccer.com ka folur per...
Lexo ma...
 
U-21/ Ekipi shpresa paradite dhe pasdite stervitje
nga AlbaniaSoccer    E martë, 30 Gusht 2011 17:51    pdfShtypEmail
u-21_skuaderEkipi Kombetar Shpresa nen drejtimin e trajnerit Artan bushatit dhe ndihmesit te tij Ledio Pano ka vazhduar pergatitjet per ndeshjen eleminatore te dates 2-Shtator ndaj ekipit Moldave. Megjithese...
Lexo ma...
 
U-21/ Lojtaret e grumbulluar per dy ndeshjet eleminatore Euro 2013
nga AlbaniaSoccer    E enjte, 25 Gusht 2011 17:36    pdfShtypEmail
u-21_skuaderTrajneri Artan Bushati per dy ndeshjet eleminatore ndaj Polonise dhe Moldavise te vlefshme per Euro 2013 ka thirrur keta lojtare:Portierë : Stivi Frasheri (Bylis); Endi Naco (Teuta)

Mbrojtës...
Lexo ma...
 
U-21/ 28-Gusht grumbullohet ekipi Shpresa per eleminatoret e Euro 2013
nga AlbaniaSoccer    E mërkurë, 24 Gusht 2011 07:35    pdfShtypEmail
u-21_skuaderEkipi Shpresa i drejtuar nga Artan Bushati do te grumbullohet me 28-Gusht ne qytetin e Pogradecit per te pergatitur dy ndeshjet kualifikuese per eleminatoret e Euro 2013. Shqiperia e vogel do te...
Lexo ma...
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL