HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 22 Maj 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Lajme nga Kombetarja U-21 shqiptare
Shpresat stërvitje në plazh dhe në Luzë
nga AlbaniaSoccer    E enjte, 03 Shtator 2009 04:57    pdfShtypEmail
shpresat_1- Skuadra Shpresa vazhdon përgatitjet për ndeshjen me Azerbajxhanin. Dje skuadra nën drejtimin e trajnerit Bushati ka zhvilluar dy seanca stërvitore. Paradite futbollistët kanë...
Lexo ma...
 
Akomodohet "Shpresa", fillon stervitjet
nga AlbaniaSoccer    E martë, 01 Shtator 2009 11:30    pdfShtypEmail
shpresat_1Skuadra e Shpresave është  grumbulluar në rezidencën e saj të përheshme në hotel “Leonardo”  në qytetin e Durrësit. Në dispozicion të trajnerit...
Lexo ma...
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL