HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 24 Shtator 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Lajme nga Kombetarja U-21 shqiptare
Shpresat 10000 Euro shpërblim
nga AlbaniaSoccer    E diel, 06 Shtator 2009 15:32    pdfShtypEmail
shpresat_1Pas fitores minimale 1-0 ne kualifikimet per kampionatin Europian, ndaj skuadres se Azerbajxhanit ne Durres, drejtuesit e federates Shqiptare te Futbollit kane vendusur qe ekipit ti jepet nje...
Lexo ma...
 
Klodian Semina : Fitorja na gëzoi të gjithëve
nga Klevis Bejkolli    E shtunë, 05 Shtator 2009 19:10    pdfShtypEmail
klodian_seminaKa qenë mbrojtësi më i dalluar në përballjen me Azerbajxhanin. Falë ndërhyrjeve të sakta të tij u neutralizuan shumë sulme të kndërshtarëve duke i mbajtur ata...
Lexo ma...
 
U-21 / Shqiperia arrin fitoren e pare
nga Klevis Bejkolli    E shtunë, 05 Shtator 2009 18:23    pdfShtypEmail
emiljano_vila 

Shqipëria fiton tre pikët e para të vlefshme për eliminatoret e kampionatit Europian 2011.

Pjesa I

Skuadra jonë ka zhvilluar një pjesë të parë shumë të...
Lexo ma...
 
Kuzhe-Duka ndjekin Shpresat
nga Klevis Bejkolli    E shtunë, 05 Shtator 2009 18:12    pdfShtypEmail
josip_kuze_armand_dukaPresidenti i FSHF-së Armando Duka dhe trajneri I kombëtares Kuze kane qenë të pranishëm në tribunën e “Niko Dovanës” për të ndjekur nga afër ndeshjen e...
Lexo ma...
 
Ditmar Bici në dyshimë ndaj Azerbajxhanit
nga AlbaniaSoccer    E premte, 04 Shtator 2009 15:49    pdfShtypEmail
ditmar_bici_fotoMbrojtësi shtatlartë Ditmar Bici është detyruar ta kaloj natën e djeshme në urgjencë. Ai ka pasur temperaturë si dhe të vjellura duke parë gjëndjen drejtuesit e...
Lexo ma...
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL