HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 24 Shtator 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Lajme nga Kombetarja U-21 shqiptare
Ledio Pano: Formacioni akoma i pakonsoliduar
nga AlbaniaSoccer    E martë, 08 Shtator 2009 03:01    pdfShtypEmail
pano_ledio_1Skuadra e U-21 te Shqiperise ka mberritur sot pasdite ne Austri dhe ka zhvilluar nje seance stervitore ne nje nga ambjentet kryesore te Stadiumit lokal. “Ishte nje praktike e kenaqshme...
Lexo ma...
 
Shpresat zhvillojnë stërvitjen e parë në Austri
nga Klevis Bejkolli    E hënë, 07 Shtator 2009 23:48    pdfShtypEmail
austria trend eventhotel pyramideSkuadra Shpresa është nisur dje në  orën 14:20’ nga aeroporti “Nënë Tereza” i Tiranës dhe ka mbërritur në Vjenë të Austrisë rreth orës...
Lexo ma...
 
Renato Malota : Në skuadër mbizotëronë harmonia
nga Klevis Bejkolli    E diel, 06 Shtator 2009 22:32    pdfShtypEmail
renato_malotaMbrojtësi Malota pas përfundimit të stërvitjes në Luzë ka folur për Albaniasoccer.com për ndeshjen dhe vështirësitë që i pretë në trasfertën Austriake...
Lexo ma...
 
U-21 nesër drejt Austrisë
nga Klevis Bejkolli    E diel, 06 Shtator 2009 21:52    pdfShtypEmail
skuadra_shpresa_gjithe- Skuadra Shpresa nën drejtim e dyshes Bushati-Pano kanë zhvilluar një seancë stërvitore diën e sotme në fushën sportive të Luzit. Stervitja ka filluar në orën...
Lexo ma...
 
Skuadra Shpresa “firo” para nisjes në Austri
nga Klevis Bejkolli    E diel, 06 Shtator 2009 20:39    pdfShtypEmail
emiliano_vila franc_veliuDy futbollistët e shpresave që luajtën kundër Azerbajxhanit ditën e shtunë Vila dhe Veliu janë bashkuar me skuadrën kombëtare dhe janë vënë nën urdhrat e...
Lexo ma...
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL