HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 10 Dhjetor 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Lajme nga Kombetarja U-21 shqiptare
U-21 mbi shtatë orë ne Aeroportin e Vienes
nga AlbaniaSoccer    E hënë, 12 Tetor 2009 12:00    pdfShtypEmail
austrian_airlineSkuadra e U-21 te Shqiperise, gjate nisjes se saj per ne Bjellorusi ka patur nje ndalese tranzit ne Aeroportin e Vienes, per tu lidhur me avionin e linjes qe te çon ne Minsk. Lojtaret, trajneret...
Lexo ma...
 
Shpresat nisen drejt Bjellorusise
nga AlbaniaSoccer    E hënë, 12 Tetor 2009 07:45    pdfShtypEmail
albania_u_21_austri_albania_vogelSot ne mengjez heret kombetarja e U-21 te Shqiperise eshte nisur per te udhetuar drejt Bjellorusise. U-21 e drejtuar nga trajneri Artan Bushati do te zhvilloje diten e Merkure takimin e rradhes...
Lexo ma...
 
Lojtarët e Shpresave në “Top-Form”
nga Klevis Bejkolli    E enjte, 08 Tetor 2009 21:03    pdfShtypEmail
skuadra_shpresa_gjitheEkipi Shpresa ka zhvilluar dy seanca stërvitore ditën e sotme. Paradite në orën 9:00’ në plazh dhe pasdite në orën 15:00’ në Shijak. Të gjithë...
Lexo ma...
 
Lista e perfaqesuese U-21 per ndeshjen Bjellorusi-Shqiperi
nga AlbaniaSoccer    E diel, 04 Tetor 2009 21:49    pdfShtypEmail
shpresat_1Lista e perfaqesuese U-21 per ndeshjen Bjellorusi-Shqiperi Date 14.10.2009 .

Lojtaret                          ...
Lexo ma...
 
Humb jeten tragjikisht Brian Filipi
nga AlbaniaSoccer    E shtunë, 19 Shtator 2009 14:33    pdfShtypEmail
brian_filipi_aksionKa vdekur ne nje aksident automobilistik futbollisti 20 vjecar i kombetares U-21 te Shqiperise Brian Filipi. Filipi se bashku me nje shokun e tij kishte dale ne rruget e qytetit dhe papritur nje...
Lexo ma...
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL