HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 25 Shtator 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Lajme nga Kombetarja U-21 shqiptare
Shpresat zhvillojne stervitjen e fundit ne Selmas Stermasi
nga AlbaniaSoccer    E enjte, 12 Nentor 2009 23:42    pdfShtypEmail
shpresat_1Skuadra Shpresa nen drejtimin e dyshes Bushati-Pano ka zhvilluar stervitjen e fundit para ndeshjes se neserme me Austrine. Ne oren 14:00 skuadra Shpresa ka zbritur ne fushen e stadiumit “Selmas...
Lexo ma...
 
Bushati le jashte Bicin-Maloten-Zeqirin, Pse ?
nga AlbaniaSoccer    E shtunë, 07 Nentor 2009 09:51    pdfShtypEmail
artan_bushati_flamurtari_353598694Tranjeri Artan Bushati ka shpallur listen e lojtareve te cilet do te grumbullohen per dy ndeshjet e ardhshme te vlefshme per eleminatoret e kampionatit Europian. Bie ne sy mungesa e mbrojtesve Bici...
Lexo ma...
 
Artan Bushati rikthehet ne krye te U-21
nga AlbaniaSoccer    E shtunë, 17 Tetor 2009 19:46    pdfShtypEmail
artan_bushati_flamurtari_353598694Trajneri i U-21 te Shqiperise, Artan Bushati, i cili dha doreheqjen pas humbjes se Shqiperise U-21 ne Bjellorusi, ka vendosur qe te rikthehet ne poziten e drejtuesit per te pakten dy ndeshjet e...
Lexo ma...
 
Artan Bushati prane rikthimit
nga AlbaniaSoccer    E premte, 16 Tetor 2009 11:40    pdfShtypEmail
artan_bushati_flamurtari_353598694Trajneri i U-21 Artan Bushati i cili dha doreheqjen si trajner i ekipit Shpresa pas humbjes 2-4 ne Bjellorusi ka shume mundesi qe te qendroje edhe dy ndeshjet e mbetura eliminatore qe skuadra e...
Lexo ma...
 
Artan Bushati jep doreheqjen
nga AlbaniaSoccer    E premte, 16 Tetor 2009 01:30    pdfShtypEmail
artan_bushati_flamurtari_353598694Pas humbjes ne Bjellorusi, trajneri i ekipit Shpresa, Artan Bushati ka dhene doreheqjen. Humbje e pesuar, ishte e katerta ne pese takimet e zhvilluara ne keto eliminatore. Shqiperia ndodhet ne...
Lexo ma...
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL