HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 10 Dhjetor 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Lajme nga Kombetarja U-21 shqiptare
Atdhe Nuhiu: E kam ëndërr të luaj për Shqiperine.
nga AlbaniaSoccer    E enjte, 10 Shtator 2009 03:39    pdfShtypEmail
atdhe_nuhiu_austriShenuesi i dy golave per skuadren e 21 vjeçareve te Austrise ne ndeshjen ndaj Shqiperise, Atdhe Nuhiu
ishte protagonisti  kryesor. Jo per faktin se ishte lojtari me i mire i takimit...
Lexo ma...
 
U-21 / Austri - Shqiperi 3-1
nga AlbaniaSoccer    E mërkurë, 09 Shtator 2009 18:57    pdfShtypEmail
albania_u_21_austri_albania_vogelSkuadra perfaqesuese "Shpresa" e Shqiperise  e ka humbur takimin kualifikues ndaj Austrise me rezultatin 3-1. Austriaket shenuan  qe ne fillim te takimit, brenda 12 minutave 3 gola, dy prej te...
Lexo ma...
 
Erando Karabeci: Do të luajmë për pike!
nga AlbaniaSoccer    E mërkurë, 09 Shtator 2009 04:26    pdfShtypEmail
erando_karabeciKapiteni ekipit Shpresa Erando Karabeci në linjë telefonike për Albaniasoccer.com ka folur për gjëndjen e skuadrës si dhe objektivat e tyre në këtë përballje me...
Lexo ma...
 
Formacioni anti Austri
nga Klevis Bejkolli    E martë, 08 Shtator 2009 22:23    pdfShtypEmail
skuadra_shpresa_gjitheTrajneri Bushati është munduar që mungesat e Zeqirit, Vilës dhe Veliut ti zëvëndësojë sa më denjësshtë për ndeshjen e nesërme. Gjithashtu në formacion...
Lexo ma...
 
Shpresat zhvillojnë stërvitjen e fundit
nga Klevis Bejkolli    E martë, 08 Shtator 2009 22:04    pdfShtypEmail
stadiumi_franz fyrstSot në orën 19:00’ skuadra Shpresa e Shqipërisë ka zhvilluar seancën e fundit stërvitore në stadiumin “ Franz Fyrst” ku dhe do të luhet takimi i nesërm...
Lexo ma...
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL