HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 15 Qershor 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Tirana/ Shkarkohet Starova, Nevil Dede zgjidhet trajner i bardhebluve
nga AlbaniaSoccer   E shtunë, 09 Tetor 2010 00:27   pdfShtypEmail

Sulejman_StarovaFlitej prej ditesh ne media por ka ndodhur vetem gjate te premtes. Drejtuesit e Tiranes kane shkarkuar trajnerin Sulejman Starova nga detyra dhe kane percaktuar menjehere zevendesuesin e tij. Nevil Dede do te jete timonerieri i kryeqytetasve per vazhdimin e sezonit. Kjo levizje ka surprizuar jo pak ambientin bardheblu, pasi shume pak e prisnin nje rikthim Dedes per me teper qe ai ishte dhe zevendes trajneri i Skenderbeut deri te enjten ne mbremje.

Enea Shtrepi


busy
komente