HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 15 Qershor 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Tirana/ Prezantohet zyrtarisht Nevil Dede
nga AlbaniaSoccer   E hënë, 11 Tetor 2010 22:32   pdfShtypEmail

nevil_dede_1Ne zyrat e klubit te Tiranes eshte prezantuar sot ne mesdite trajneri i ri Nevil Dede duke i zene vendin keshtu Staroves qe u shkarkua te djelen ne mbremje. Presidenti Refik Halili dhe shefi i klubit Rauf Dimraj kane prezantuar Deden perpara mediave duke u shprehur se kane besim te ai dhe se Tirana do te rikthehet shume shpejt ne luften per titull. Dede eshte shprehur se ndihet i lumtur qe u rikthye ne shtepine e tij dhe do te kerkoje te injektoje te skuadra shpirtin e gares, ate qe bardheblute kane pasur gjithmone si karakteristike dalluese nga skuadrat e tjera. Me pas trajneri i ri ka nisur punen me skuadren duke u pergatitur per ndeshjen me Dinamon kete fundjave.

Enea Shtrepi


busy
komente