HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 23 Tetor 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Albert Kaci firmos me Teutën
nga AlbaniaSoccer   E shtunë, 18 Korrik 2009 16:37   pdfShtypEmail

Albert Kaci Vllaznia fiton Kupen e Republikes 2008Sulmuesi shkodran është optimist për aventurën e re.

Sulmuesi shtat "shkurtër" Albert Kaci pasi nuk ka gjetur akordin me presidentin e Vllaznisë, Valter Fushaj ka qenë një lojtar i lirë. Duke përfituar nga kjo situatë shumë presidentë klubesh të kategorisë Superiore kanë treguar interes për të pasur shërbimet e sulmuesit shkodran. Presidenti i djemve të detit Edmond Hasanbelliu është treguar më i shpejtë se kolegët e tij duke i ofruar një kontratë një vjecare dhe me kushte financiare shumë të mira të cilat nuk mund te refuzoheshin nga futbollisti shkodran. Lojtari ne prononcimin e tij për albaniasoccer.com ka deklauar : "Ndihem optimistë për këtë aventur të re që po filloj me skuadrën e Teutës. Objektivat që presidenti Hasanbelliu ka për skuadrën si dhe kushtet financiare që ai me ofroi më bindën që të firmosja një kontratë një vjecare. Do jap maksimumin tim me këtë fanellë sic kam dhene për cdo skuadër që kam luajtur. Nuk do ti zhgënjej drejtuesit dhe tifozët".


busy
komente