HOT NEWS
E mërkurë, 21 Shkurt 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin
nga Administrator   E shtunë, 14 Maj 2016 12:53   pdfShtypEmail

skenderbeu-partizaniEkipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat e fundit kunder rivalit direkt Skenderbeut. Golin e fitores e ka shenuar ne minuten e 90 Vila. Ndeshja ka qene shume e luftuar me raste nga te dyja anet por rezultati eshte zhbllokuar vetem ne minuten e 90. Me kete fitore Partizani eshte vetem 2 pike kunder kryesuesit Skenderbeu. Ne kete menyre kampionati do te vendoset ne javen e fundit ku Skenderbeu do te luaje kunder Flamurtarit ne Vlore dhe Partizani kunder Teutes ne Tirane.


busy
komente
 

Lajmet e Fundit

    Lajmet me te lexuara

      Komentet e fundit