HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 05 Shkurt 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia
nga Albaniassocer   E premte, 25 Nentor 2016 17:39   pdfShtypEmail

Flamurtari7-tifozeriLajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive per ekipin vlonjat.Mesohet se eshte mbyllur problemi i pageses se pagave te prapambetura qe po rrezikonte renien ne nje kategori me poshte.Nje tjeter lajm i mire eshte lindja e femijes se Telushit qe ne rast shenimit do te festohet ne menyre te veqante.Gjithashtu mesohet se nga ana tjeter ekipi nuk eshte grumbulluar para ndeshjes gje qe ka ndodhe ne kampin shkodran qe ka udhetuar dje nga Shkodra dhe eshte akomoduar ne Vlore.Lajmi i keq per kuqeblute vjen nga demtimi i Tafilit ne nxemje para ndeshjes.Nderlohe qe hyrja ne stadjum do te jete e lire perveq se ne tribunen qendrore.


busy
komente