HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 21 Shkurt 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Nderpritet ndeshja ne Kukes
nga Albaniassocer   E diel, 26 Shkurt 2017 15:33   pdfShtypEmail

sherr ne kukesRreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ishin te vendosur tifozat e Partizanit pati nje perleshje midis ketyre te fundit dhe policise. Nuk u kuptua arsyeja e kesaj perleshje por pas pak çasteve edhe tifozat kuksiane kerkuan konfrontimin me tifozat miq por u permbajten mire nga policia. Pas pak minutash edhe me nderhyrjen e lojtareve situata u qetesua dhe ndeshja rifilloi normalisht.


busy
komente
 

Lajmet e Fundit

    Lajmet me te lexuara

      Komentet e fundit