HOT NEWS
E mërkurë, 17 Prill 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vonese
nga Albaniassocer   E shtunë, 04 Mars 2017 14:13   pdfShtypEmail

loro borici pa tifozeVazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqiptare.Ne stadjumin e Shkodres,Loro Boriçi,po luhet ndeshja Korabi-Tirana.Kjo ndeshje ka filluar me plot 12 minuta me vonese pasi ne stadjum nuk ishte e pranishme ambulanca.Rregullorja ndalon zhvillimin e ndeshjeve pa pranine e ambulances dhe keshtu gjyqtaret dhe lojtaret e dy skuadrave u detyruan te prisnin 12 minuta ne ambjentet e brendeshme te stadjumit ardhjen e kesaje te fundit.


busy
komente
 

Lajmet e Fundit

    Lajmet me te lexuara

      Komentet e fundit